_

niedziela, 1 maja 2011

Pierwsze skrinszoty z Gunlorda!

W zasadzie od samej zapowiedzi gry Gunlord jej autorzy nie powiedzieli nic konkretnego na temat tworzonego przez siebie produktu. Jedynie wiedzieliśmy, że będzie on należał do gatunku jump'n'shot, więc ekipa odcięła się od ulubionych jak dotąd scrollowanych strzelanin. Nie został nawet ujawniony jeden screen z rozgrywki, co jednak zmienia się z dniem dzisiejszym. Dzisiaj właśnie na oficjalnej stronie projektu pojawiły się pierwsze cztery obrazki z wersji alpha.
Odsyłam więc Was do owej strony - nie widzę sensu, aby wklejać je wszystkie właśnie w tym miejscu. Gunlord zapowiada się bardzo klimatycznie, z drugiej strony wygląda również na tytuł na kilometr pachnący Starą Szkołą. Dużo skakania, jeszcze więcej strzelania, ogromni bossowie (przypomina mi się Contra) - to na pewno. A co jeszcze? Muzyka. Ta będzie pozytywna, a jej poziom będzie co najmniej zadowalający.

Zaskakują również graficy studia NG: DEV Team. Przygotowana przez nich postać głównego bohatera - która niestety jest ukryta pod w/w zdjęciami pochodzącymi z gry - wygląda na bardzo dobrze narysowaną. Jeśli tylko autorzy stworzą w ramach bonusu galerię z artworkami inspirowanymi grą, będzie to niesamowicie nakręcający mnie do wymasterowania tej pozycji dodatek. Mówię Wam, będzie hit! Developer z każdym kolejnym tytułem podnosi poprzeczkę. Czy Gunlord będzie zasługiwał na co najmniej 8/10? Dowiemy się jeszcze w tym roku.

Przydatne linki:

1 komentarz:

  1. Przypomina mi to bardziej Turrican-a z Amigi niż Contrę, nie mniej jednak podoba mi się, oby był multiplayer.

    OdpowiedzUsuń