_

wtorek, 10 maja 2011

Guardian Heroes Warpath


Okazuje się, że nie tylko scena modów do Half Life'a żyje pełnią życia. Również gra homebrew pt. Beats of Rage dalej skupia wokół siebie wielu fanów, którzy zajmują się jej różnymi przeróbkami. Jeden z nich, ukrywający się pod pseudonimem BurnKing, postanowił przenieść kultową chodzoną bijatykę z Saturna - Guardian Heroes - używając do tego celu silnika OpenBOR. Choć na razie gra działa tylko i wyłącznie na komputerach osobistych, jest duża szansa, aby pojawiła się także na DC.

Wszystko dlatego, że silnik OpenBOR jest multiplatformowy. Dotychczas z jego możliwości korzystają, oprócz oczywiście PeCetów, takie konsolki, jak PSP, Nintendo Wii, GP2X oraz właśnie Dreamcast. Przeniesienie tego arcyciekawego modu na nasz ukochany system wydaje się tylko kwestią czasu. A dlaczego warto na niego czekać? Odpowiedzi na to pytanie nie muszę Wam udzielać - wystarczy, że podrzucę dwa filmiki z gry właściwej.


Wygląda smacznie, prawda?

1 komentarz:

  1. Świetna gra, to ona wylądowała jako pierwsza na czytniku mojego Saturna. Kupiłem Satka dla kilka exclusive'ów, Guardian Heroes był 1 na liście. Trzymam kciuki, oby ukazał się port na Dreamcasta!

    Btw: Kto nie ma Saturna a posiada X360, może się cieszyć. Jesienią na XBLA pojawi Guardian Heroes oraz Radiant Silvergun.

    OdpowiedzUsuń