_

wtorek, 28 grudnia 2010

Crazy Taxi 1&2 i T-Love!Polish boyfriend, Chłopaki nie płaczą, I love you - to tylko trzy z długiej listy przebojów zespołu T-Love. Ale to też trzy piosenki z serii Crazy Taxi, której dwie pierwsze części pojawiły się na DC. Tak! Offspring przegrało z kultową polską kapelą, przez co jej kawałki trafiły do jednej z najbardziej rozpoznawalnych gier ostatniej konsoli Niebieskich. Wszystko dzięki Pavlikowi, który ponad cztery lata temu postanowił zrobić odpowiednią kompilację obu pozycji ze studia Hitmaker. Umieścił je więc na jednej płycie CD. Po jej odpaleniu oczom Gracza ukazuje się ładne menu główne...

Tak naprawdę ta płytka mieści w sobie aż cztery gry. Dwie oryginalne pozycje, z zawartością taką samą, jak oryginał. Każda ma swój odpowiednik w postaci 'T-Love Remix' - są to wersje pierwszego i drugiego CT, po których odpaleniu z głośników lecą znane wszystkim Polakom kawałki zespołu Muńka Staszczyka. Więcej nawet, ponieważ możemy obejrzeć także trailer trzeciej części gry, która już trafiła na Xboxa. I to wszystko na jednym CiDiku! Jak Pavlik tego dokonał? To już zostanie jego tajemnicą.

Pliki możecie ściągnąć z forum DC-Talk (oczywiście najpierw należy się zarejestrować, bo osobom niezalogowanym został zabroniony dostęp do sekcji Downloads) . Ponownie wrzucił je do Sieci Vasiliy, któremu należą się wielkie brawa za przypomnienie tej niebanalnej składanki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz