_

wtorek, 11 czerwca 2013

 
Niebiescy w końcu pokazali pełnoprawny zwiastun ich zbliżającej się gry - Castle of Illusion Starring Mickey Mouse. Oczywiście, będzie to remake klasyka z konsoli Sega Mega Drive, który to do dzisiaj jawi się jako kwintesencja prawdziwej platformówki. Oryginalne przygody Mikiego są stawiane tuż obok Sonica, co już samo w sobie świadczy o ich jakości. Za przywrócenie na wokandę tej świetnej pozycji odpowiada australijski oddział Segi, który zostanie zamknięty tuż po jej premierze.
 
 
 

Oglądając trailer jestem naprawdę podekscytowany jakością, jaką zdaje się prezentować Castle of Illusion. To dosłownie powrót do korzeni, czyli nie obędzie się bez skakania z platformy na platformę, z przeciwnika na przeciwnika oraz walk z potężnymi bossami. Na całe szczęście dla tego gatunku - nie ujrzymy tutaj strzelania, co pewnie pojawiłoby się w grze, gdyby odpowiadał za nią wydawca Activision Blizzard. 

Do premiery gry zostało niewiele czasu. Oby powtórzyła ona sukces pierwowzoru. Myszka Miki wskoczy na wirtualne półki sklepów Sony, Microsoftu i Valve już w te wakacje. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz