_

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Trailer The Ghost Blade!

Podczas gdy ja nie mogę się doczekać paczki wprost z Niemiec i tupię nóżkami z nerwów (mam nadzieję, że RSG mnie nie zawiedzie), Hucast Games powoli wystawia swoje działa do walki o klientów. Zbroi się jak może, co widać po najnowszym trailerze The Ghost Blade. Wygląda na to, że to już koniec słabo wyglądających gier od Hucasta, a konkurencja w postaci Sturmwinda, która z miejsca znalazła rzeszę fanów, odcisnęła pewne piętno na całej scenie. Zmieniła przyzwyczajenia posiadaczy DC - już nie wystarczy wydać jakiejkolwiek gry na Makarona, aby stać się sławnym i zarobić kupę kasy. Teraz liczy się także grafika, o której przez wiele lat producenci gier na DeCeka wydawali się zapominać. W końcu Hucast na czele z Rene Hellwigiem poszli po rozum do głowy i zaczęli pracować nad czymś, co przypomina produkt na 128-bitową konsolę. 

Faktycznie, można przyczepić się do słabo wyglądającej animacji wody - trzymam producenta za słowo, jakoby miało się to zmienić w finalnym produkcie. Niemniej jednak, całość wygląda znośnie, nawet mogę napisać, że dobrze. Oczywiście, poziom Sturmwinda to nie będzie, aczkolwiek chciałbym zostać miło zaskoczony. 

Premiera? Koniec bieżącego roku.

1 komentarz:

  1. Faktycznie, pomijając wodę, to gra wygląda całkiem przyjemnie. Oby ekipa wykorzystała czas developmentu jak najlepiej, bo szykuje się kolejny epic na Makarona. :)

    OdpowiedzUsuń