_

czwartek, 17 stycznia 2013

The Ghost Blade - zapowiedź nowej gry na Makarona


Hucast zapowiedział nową grę, która będzie wydana wyłącznie na Dreamcasta. Wraz z udostępnieniem pierwszego obrazka pochodzącego z wersji alpha, postanowiłem napisać krótką zapowiedź The Ghost Blade.
  
To nie jest zaskoczenie roku - kolejna gra spod dłuta Hucast będzie scrollowanym shooterem. Trzy warianty zabawy, tyle samo statków kosmicznych do wyboru, pięć plansz i ranking internetowy, działający na bazie kodów wpisywanych na stronie twórców. Do tego wszystkiego niezła oprawa graficzna w wysokiej rozdzielczości (koniec z marnym 240p!), z trójwymiarowymi tłami i dobrymi efektami świetlnymi. Tak, dobrze widzicie. Gra na pierwszym screenie nie wygląda najgorzej i prawdopodobnie w końcu nadchodzi moda na znośne graficznie tytuły na Dreamcasta.


Czy tego chcecie czy nie, w tym roku, zgodnie z oczekiwaniami, pojawią się więc co najmniej trzy gry z tego gatunku: Sturmwind, Redux oraz właśnie The Ghost Blade. Na którą czekacie najbardziej? Dla mnie kandydat na grę roku nadal pozostaje ten sam, jednak liczę na więcej obrazków i chociaż pierwszy trailer, pokazujący nową produkcję Hucast jako dobrej jakości tytuł. 


Wszelkiego rodzaju nowe materiały na temat gry znajdziecie na bieżąco na blogu Hucast Games

3 komentarze:

 1. Sturmwina już przekąłdają tak długo, ze szok

  :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda ciekawie na tym obrazku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Tomcio!

  Fajny makaronowy blog! Właśnie przymierzam się do zakupu DCka, żeby postawić go obok mojej kochanej Amigi. Potrzebuję pomocy przy wyborze egzemplarza z alledrogo, pomożesz?
  Mój mail lokaty_tg@o2.pl

  Pozdrawiam
  Kamil/Lokaty

  OdpowiedzUsuń