_

czwartek, 31 stycznia 2013

Nowości - tym razem na blogu!

Kilka spraw organizacyjnych. Od niedawna strona zmieniła się wręcz nie do poznania - pojawiło się nowe logo, a dzisiaj dodałem pasek boczny, który w domyśle będzie pełnił funkcję nawigacyjną. Już teraz znajdziecie na nim odnośniki do kilku elementów, o które postanowiłem poszerzyć działalność World of Dreamcast.

Po pierwsze, dodałem link do jedynego słusznego forum traktującego o konsoli Dreamcast. Inne, jeśli są w ogóle, nie są warte moim zdaniem dłuższych odwiedzin. Forum to oczywiście istnieje od lat, zdołało skupić wokół siebie dziesiątki użytkowników, dumnie stojących przy ostatniej platformie Niebieskich. Do dzisiaj znajdziecie tam pomoc, a stali bywalcy na pewno wyciągną do Was rękę.

Po drugie, nie działa jeszcze link spod obrazka nazwanego Czytelnia. Ogólnie rzecz biorąc, z działem tym jest sporo roboty i zdecydowałem się, że jeszcze nie będziecie mieli do niego dostępu. Odnośnik będzie działał wtedy, jak uda mi się zebrać wszystkie ważne artykuły, jakie pojawiły się na mojej stronie na przestrzeni lat.

Po trzecie, sklep. Nowość, prawda? Razem z Rollym, twórcą strony Sega Support Site, mamy plany wobec rozszerzenia jego działalności. Jak na razie, znajdziecie tam jedynie lasery do DC - nowe, działające z każdym modelem Makarona. Jednak już za jakiś czas, pojawią się się tam różnego rodzaju gadżety i/lub akcesoria. Na razie jednak nie chciałbym za dużo mówić na ten temat, ponieważ wszystko jest w fazie rozwoju. Ale zapewniam Was, idzie w dobrym kierunku.

Pod Sega TV znajdziecie adres rozwijającego się kanału na serwisie YouTube, Filmy Sega, który jest tworzony na bieżąco przez Rolly'ego oraz Dreamcastera. Znajdziecie tam bardzo dużo ciekawych i unikatowych w skali światowej filmów z gier firmy Sega i nie tylko.

Ulubione to, oczywiście! adresy stron www, pod jakie warto zajrzeć. Dodawał będę tam oczywiście strony związane z Dreamcastem i Segą.

Macie jakieś zastrzeżenia czy może pomysły co do nowych rzeczy na blogu? Śmiało piszcie.

2 komentarze:

  1. Hi. Sadly it seems like your forum hosting provider blocked my country....

    OdpowiedzUsuń
  2. miło widzeć połączone siły polskich sajtów World of Dreamcast z SSS :)
    Vasiliy try use hidemyass.com ;)

    OdpowiedzUsuń