_

środa, 5 grudnia 2012

Pier Solar HD - dalsze wieściChyba cały świat zabawy elektronicznej jest zaskoczony faktem, jak prędko udało się zebrać fundusze na reedycję HD gry Pier Solar. Zebranie stu trzydziestu dziewięciu tysięcy dolarów zajęło trzy tygodnie. Swoją cegiełkę oczywiście dodali szczęśliwi posiadacze Dreamcasta - stanowią oni sporą część osób, które postanowiły zrzucić się na tytuł. Tytuł, który przecież za rok zakręci się w czytnikach ich ulubionej konsoli. 
 
Po trzech tygodniach jednak studio Watermelon zapowiedziało, że w momencie, gdy uda im się zebrać sto pięćdziesiąt tysiaków, ciałem staną się różne ciekawe dodatki do podstawowej wersji na Makarona. No i jak myślicie, czy im się to udało? Jasne, już po kilkudziesięciu godzinach dowiedzieliśmy się, że w edycji na Dream'a pojawi się wsparcie VMU, VGA i nowy tryb wyświetlania obrazu - 16:9. 

Ostatecznie po miesiącu trwania akcji na konto developera wpłynęło aż dwieście trzydzieści dolarów. Za te pieniążki autorzy epickiego RPGa na SMD stworzą także stosowne wersje na Androida, konsolę Ouya oraz WiiU! Ja nie mogę się doczekać... A Wy?

1 komentarz:

  1. Zajebioza, nareszcie JRPeg w klasycznym stylu na DC ! Oby tak dalej- Sturmwind w ogóle już wyszedł? czy dalej przeciągają to?

    OdpowiedzUsuń