_

środa, 15 sierpnia 2012

Wakacje, wakacje...

 
Zrobiłem sobie niezapowiedziany miesiąc przerwy od Dreamcasta, jak i wszystkich stacjonarnych konsol. Przez niespełna trzydzieści dni nie przeglądałem stron o tematyce ostatniej platformy Niebieskich, prawie nie wchodziłem na fora jej poświęcone... Po prostu odciąłem się od świata Segi, zagłębiając się w słodkie i infantylne do bólu gry Nintendo na GBC oraz GBA. Zarówno Pan Kolorowy, jak i Zaawansowany, nie miały wytchnienia, a baterie w GBC wymieniałem średnio co tydzień - co będzie miało też swoje odbicie w nowych materiałach dla strony GBForever. No, ale kiedyś trzeba powrócić do swojej pierwszej słusznej konsoli, Dreamcasta. Czy zdarzyło się coś ciekawego w ciągu miesiąca na jej scenie? Jakieś nowe gry, programy, zapowiedzi? Już patrzę...

Długo zapowiadana przez scenowców gra pt. Geist Force jest już gotowa do wysyłki i osoby, które wpłaciły jakiś czas temu minimum pięćdziesiąt Euro, prawdopodobnie cieszą się już gotowym produktem. Wygląda on w pełni profesjonalnie, a znając życie, sama Sega przed trzynastoma laty nie wstydziłaby się wydać tej gry w takim opakowaniu. Kiedy GF poznają także osoby, które nie wsparły finansowo całego przedsięwzięcia? Assembler nabiera wody w usta, ale - jak to miało miejsce już wielokrotnie - znajdzie się na pewno osoba, która postanowi podzielić się grą z plebsem. Liczę na wrzesień.RSG - czyli wydawca zapowiadanego od setek lat Sturmwinda - wystawia się właśnie na trwającym w Kolonii GamesComie. Wczoraj na Fejsie znalazłem taką oto notkę:


Czyli co - Max Scharl i spółka prezentuje swoje szlagierowe produkcje - R4 na WiiWare oraz Sturmwinda na DC. Dodatkowo do wygrania jest sto kopii Wind and Water (gra chyba nie sprzedała się zbyt dobrze, skoro wydawca dodaje ją niemal do wszystkich bundli...). Szkoda, że urlop nie przypadł mi dwa tygodnie później, niż to miało miejsce; inaczej na pewno bym tam był. Mówię o tym wszak od lat, ale dopiero teraz mógłbym zjawić się na największych targach growych w tej części świata.

To tyle na chwilę obecną. Jak przypomnę sobie więcej - siadam do kompa i piszę. Stay tuned! :)

1 komentarz:

  1. Co do Geist Force'a, to wczoraj wyczytałem że gra będzie dostępna dopiero w okolicach Bożego Narodzenia. Ludzie którzy wpłacili kasę na projekt dostaną grę na początku października (wysyłka 30.09.2012). Jeśli ktoś wypuści obraz płyty dla reszty przed planowanym terminem, to Assembler nigdy nie podzieli się już żadnym niewydanym tytułem na DC.

    OdpowiedzUsuń