_

poniedziałek, 4 czerwca 2012

Geki3 KXL


Ociągam się z pisaniem postów, prawda. Na scenie nie dzieje się jednak wiele, raptem raz na jakiś czas pojawi się drobnych rozmiarów gra z gatunku 'ściągnij, zagraj przez pięć minut i zapomnij'. Taka też trafiła na DC wczoraj - Geki3 KXL jest prawie pełnoprawną strzelaniną arcade, z widokiem z boku. Lecimy sobie więc w prawo, niszcząc pojawiające się co rusz 'cosie'. Po jakimś czasie na naszej drodze staje straszliwy boss, charakteryzujący się niesamowicie oryginalnym designem, który próbuje nas zniszczyć. Jakże ciekawe, prawda? A jakie intrygujące i oryginalne! 
 
Wspomniałem, iż Geki jest prawie pełnoprawną strzelaniną arcade nieprzypadkowo. W którym shooterze sterujemy... pingwinem? Tylko w jednym. Warto zobaczyć Geki chyba tylko dla tego elementu. No bo przecież nie dla porywającej grafiki, która tylko troszkę odstaje od tworów firmy NG: Dev Team. 


PS: Co byście powiedzieli na recenzje gier firmy Sega, jakie pojawiły się na PSP? Dajcie znać!

3 komentarze:

  1. Walić PSP! Tylko DC!

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam się z Anonem. Jebać PSP, na World-of-Dreamcast, chcemy czytać teksty wyłącznie o Makaronie.
    Jesteś redaktorem Sega Support Site, więc chyba tam recenzje gier Segi na PSP bardziej pasują. Szkoda by było skazić jedyny polski blog o DC reckami na PSP.

    OdpowiedzUsuń