_

czwartek, 19 kwietnia 2012

Quiz z nagrodami - zachęcam do udziału!Rozpoczynając niniejszy wpis, chciałbym od razu przeprosić za brak jakiegokolwiek wpisu przez ponad dwa tygodnie (!). Wina nie leży jednak wyłącznie po mojej stronie, ponieważ w ciągu ostatnich dni scena choruje na deficyt gier i programów. Przyznam też szczerze, że sam jestem skupiony na codziennych obowiązkach. Generalnie większość mojego wolnego czasu zajmuje nauka. Gry wideo odeszły niestety w odstawkę - mam nadzieję, że powrót do nich to pieśń niedalekiej przyszłości. Dzień w dzień jednak śledzę informacje ze sceny konsoli Sega Dreamcast i biorę czynny udział w życiu jedynego forum o systemie Niebieskich w Polsce. Staram się jak mogę, aby forum z tak długimi sieciowymi tradycjami nie umarło śmiercią naturalną i nie zostało zapomniane przez jego użytkowników. Zresztą, nie jestem sam.

Podobny cel przyświeca użytkownikowi King-1982, który w rzeczywistości ma na imię Emilian - i tak też będę o nim pisał w dzisiejszym poście. Otóż, jako stali Czytelnicy bloga wiecie doskonale, że na początku kwietnia Emilian ogłosił konkurs z nagrodami. Sprawdzana jest w nim w głównej mierze wiedza o firmie Sega oraz jej ostatnim systemie. Pytań jest dziesięć, aczkolwiek poprawnie odpowiedzieć trzeba na siedem z nich. dlaczego siedem, zapytacie? Tyle bowiem pytań dotyczy właśnie DeCeka i jego firmy-matki; reszta z kolei jest trochę niezgodna z tematyką Sega Support Site, co zostało wytknięte przez kilku stałych użytkowników RPGEXE.

Emilian wyraził chęć powołania kolejnych quizów z nagrodami, przy czym musi zostać spełniony jeden warunek - odpowiedzi musi zostać nadesłanych dziesięć. Tylko dziesięć... i aż dziesięć. Nie wszyscy garną się do nadesłania odpowiedzi na stosunkowo proste pytania. Z tego względu, Emilian postanowił dołożyć co nieco do wcześniejszych nagród, które, mówiąc szczerze, nie zachęcały do wzięcia udziału w konkursie. Teraz, oprócz m.in. kabli i zbytecznej przeglądarki internetowej do DeCe, można wygrać NOWĄ GRĘ NA DREAMCASTA - Virtua Tennis 2 - oraz NOWY KONTROLER DO TEJ KONSOLI. Fajnie, prawda?A co ujrzymy w następnych edycjach? Jak obiecuje pomysłodawca i zarazem sponsor, w późniejszych odsłonach quizu nagrodą może być Jet Set Radio, Soul Calibur, a nawet... uwaga, uwaga - NOWY DREAMCAST! Ten ostatni przedmiot to kompletne zaskoczenie. Warto brać udział w konkursie, więc do pracy!


2 komentarze:

  1. Fajnie że o tym napisałeś na blogu, może twoi czytelnicy też wezmą udział w konkursie i będą uczestniczyć w życiu forum.

    Chyba już znamy pierwszego zwycięzcę. (joke ;p)

    OdpowiedzUsuń
  2. Faworyzowania nie będzie. Tylko uczciwe edycje.

    OdpowiedzUsuń