_

czwartek, 15 marca 2012

Sturmwind - nowa galeriaPo krytyce, jaka spłynęła w ostatnim czasie po licu firmy Duranik, developer ten postanowił nieco poprawić swój nadszarpnięty wizerunek. Pokazał dzisiaj kolejne jedenaście obrazków z majaczącego gdzieś na horyzoncie Sturmwinda. Gry, która narobiła przed premierą wystarczająco dużego szumu, aby się nią zainteresować - jeśli do tej pory jeszcze tego nie zrobiliście. Galeria znajduje się w rozwinięciu, dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych.

 

Przejrzałem wszystkie screeny i... dziwne, ale jakoś nie jestem zszokowany ich jakością. Może dlatego, że z wielu bije pikseloza, np. na tym. Patrzcie - macki ośmiornicy wykonane naprawdę wspaniale. Jednak element samolotu, który jest prawdopodobnie wciągany przez poczwarę już nie został wyrenderowany tak pięknie. Na kilku obrazkach zauważyłem także zwykły, chyba nawet wykonany w popularnym Paint'cie model statku. Jakoś na pokazanych dużo wcześniej zdjęciach tego nie było - czyżby developer w pośpiechu dodał kilka sprite'ów (dwuwymiarowych obiektów)?


Pomimo kilku maleńkich niedopatrzeń, czekam na ten tytuł jak na każdą wypłatę. Tylko żeby nie okazał się równie ulotny... Liczę na kilkanaście przyjemnie spędzonych przy grze godzin. Duranik, macie mnie.

1 komentarz: