_

niedziela, 11 marca 2012

Street Fighter III Triple Threat

 

Scena ostatniej platformy Niebieskich dalej zadziwia wszystkich! Około miesiąc temu do Sieci trafił bardzo ciekawy projekt, stworzony z myślą o wszystkich fanach trzeciej odsłony gry Street Fighter. Swój wkład weń ma także jeden z naszych rodaków, przez co tym bardziej warto o wszystkim naskrobać kilka zdań.Za Street Fighter III Triple Threat odpowiedzialni są ludzie zrzeszeni wokół grupy ReviveDC. Na jedną płytę CD o pojemności 700 MB wrzucili aż trzy gry z serii Street Fighter 3 - są to oczywiście nieodłączny 3rd Strike, New Generation oraz 2nd Impact: Giant Attack. W ramach dodatku dołączono kompletny artbook, obecny wcześniej tylko w wersji Street Fighter III: Third Strike Online Edition na PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Ale to nie koniec niespodzianek! Nowi Gracze, nie mający dotychczas kontaktu z kultową trzecią częścią Ulicznego Wojownika mogą nauczyć się wszystkich technik rządzących rozgrywką - a to dzięki szczegółowej liście ruchów i poradnika tłumaczącego krok po kroku, jak grać. 


Jak napisałem we wstępie, za kilka elementów tej niesamowitej składanki odpowiada Dreamcaster. To za jego sprawą mamy możliwość obejrzenia świetnej jakości rysunków wykonanych przez speców z Capcomu na potrzeby ostatnio wydanej na PSN i XLA edycji Online Edition. Brawa dla niego, brawa dla reszty składu!

Tę niebywałą edycję Street Fightera możecie znaleźć m.in. pod tym linkiem. Zachęcam do ściągania!

2 komentarze:

  1. Nie trawię Street Fightera...

    OdpowiedzUsuń
  2. Pewnie masz złe doświadczenia z serią SFII oraz Alpha. SFIII jest zupełnie inny od poprzednich części, jest bardziej dynamiczny i widowiskowy. Któż nie zna Evo Moment #37? Najlepszy filmik w historii mordobić.

    http://www.youtube.com/watch?v=Lq1ey4-ewyQ - To jest właśnie esencja Street Fightera.

    OdpowiedzUsuń