_

środa, 29 lutego 2012

JSR HD - więcej informacjiWczoraj Sega podała kilka informacji na temat odświeżonej wersji gry Jet Set Radio. Mogę napisać na wstępie, że my, fani ostatniej konsoli Niebieskich i wydanych na nią pozycji, możemy już teraz skakać z radości. I to wysoko (też bez przesady, chyba że macie wystarczającą ilość pieniędzy, aby remontować sufit)!

Powodów do tego jest naprawdę dużo. Po pierwsze, dowiedzieliśmy się, że w Jet Set Radio HD zagramy latem. Nie podano precyzyjnej daty premiery, jednak realnym terminem wydaje się przełom lipca i sierpnia. Gra trafi na platformy Sony Entertainment Network (dawniej PlayStation Network), Xbox Live Arcade oraz pojawi się również na komputerach osobistych oczywiście za pośrednictwem Internetu. Wymagania sprzętowe dla PC nie są na razie znane. Kultowy tytuł Segi zostanie wzbogacony o tryb panoramiczny. JSR będzie więc przystosowane do wszystkich nowszych monitorów czy telewizorów. Firma na swoim oficjalnym blogu pokazała nawet kilka obrazków, które nie pochodzą z finalnej wersji produktu, toteż gra pewnie będzie prezentować się jeszcze lepiej, niż na zaprezentowanych wczoraj screenach. Dowiedzieliśmy się także, że strona muzyczna tej zacnej produkcji nie ulegnie zmianie, z czego zdecydowana większość osób czytających ten wpis jest cholernie zadowolona. 


Przy okazji Niebiescy zorganizowali konkurs na najładniejsze graffiti. Osiemnaście najlepszych prac fanów trafi do Jet Set Radio HD. Do wzięcia udziału w konkursie na pewno zachęcają nagrody. Przecież kurtka z logo gry, puszki z farbą, zasilany bateriami słonecznymi zestaw audio to łupy nadzwyczajne i unikatowe na skalę światową, więc brak tychże przedmiotów w kolekcji fana JSR będzie dla niego prawdziwą ujmą, prawda? No to do roboty! Więcej szczegółów znajdziecie na stronie samej Segi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz