_

sobota, 8 października 2011

Wywiad z Maxem Scharl'em oraz świeży gameplay z gry Stormwind!


Mieszkańcy Niemiec mieli okazję szóstego października (w moje urodziny, ha!) w telewizji obejrzeć wywiad z dyrektorem RedSpotGames - Maxem Scharlem. Oczywiście nie w wiadomościach głównych, a w programie On3-Sudwild, który, jak sądzę, zwyczajnie zajmuje się tematyką grową, poruszając niejednokrotnie klimaty retro. CEO firmy rozsiadł się wygodnie w czerwonym fotelu, dał w łapy pada od DC prowadzącemu program i włączył mu grę, na którą wszyscy posiadacze konsoli z zakręconym logiem czekają z zapartym tchem. Przy tym sporo mówił o samym Stormwindzie, jednak mimo obecności języka niemieckiego na zajęciach w szkole nie potrafiłem wyłowić z jego ust jakichś świeżych informacji. Może za to Wam się uda? Zapraszam do oglądania. 

Osoby dysponujące dobrą znajomością niemieckiego niech uważnie śledzą wideo od początku jego trwania, natomiast ludziom niezbyt przepadającym za mową naszych zachodnich sąsiadów polecam od razu przeskoczyć do minuty dwunastej. Oszczędzicie sobie nerwów i sporo czasu.No to co takiego w końcu zobaczyliśmy w wywiadzie? Początek pierwszej planszy i po części menusy. Oczywiście gra wygląda obłędnie, zbliżając się poziomem do najładniejszych produkcji z gatunku shoot'em up w całej jego historii! Czekamy więc - do premiery Stormwinda został miesiąc.

Zamówiliście już? Jeśli nie, to zachęcam. Zrobicie to tutaj.

6 komentarzy:

 1. ja poczekam na kopie jak wrzucą do netu i wtedy ściągnę

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety, ale gra wyjdzie dopiero pod koniec drugiego kwartału 2011r

  OdpowiedzUsuń
 3. Na forum Dreamcast-Talk pojawiło się tłumaczenie wywiadu.

  http://dreamcast-talk.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=3850

  OdpowiedzUsuń
 4. Sturmwind pojawi się 11. listopada bieżącego roku, czyli w sumie za miesiąc ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. 'Poczekam na necie na kopie i jak będzie to ściągne' I dziwić się ze tylko jeszcze redspotgames robi gry dla deceka..Żal komentarza..

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam żal ale stary maszynka już dawno nie wydaje gier także doceń redspotgames , i patrz co piszesz dzieciaku

  OdpowiedzUsuń