_

poniedziałek, 24 października 2011

Trailer Gunlorda!

Dawno nic nie pisałem na blogu, ale w końcu nadarzyła się do tego doskonała okazja. Oto bowiem firma NG:DEV TEAM zaprezentowała publiczności pierwszy, długo oczekiwany trailer jej najnowszej produkcji, pt. Gunlord. Przypomnę, że gra pojawi się na początku stycznia na DC oraz Neo Geo.Jakie są Wasze wrażenia?

1 komentarz:

  1. ...bo moje są jak najbardziej pozytywne! Gra przypomina mi Metroida Fusion oraz Zero Mission z GBA. Znajdziemy w niej bowiem sporo eksploracji terenu, strzelania, jestem pewny, że nie zabraknie też prostych zagadek. Na dodatek ciekawy bestiariusz oraz równie interesujące możliwości głównej postaci.

    Oprawa graficzna nie zachwyca, ale nie ocenia się przecież książki po okładce. Mam rację? Muzyka natomiast jest dobrze skomponowana i trzymam kciuki za to, żeby wszelkie dźwięki i ambienty pozostały na poziomie zaprezentowanym w trailerze.

    Czekam na grę, będąc pod wrażeniem tego, co udało się jak dotąd osiągnąć pracownikom niewielkiego studia developerskiego z Niemiec. Oby tylko Gun Lord oferował trochę więcej, niż dwie godziny czystej, nieskrępowanej niczym zabawy.

    OdpowiedzUsuń