_

wtorek, 1 marca 2011

Echa z Allegro - część siódma

Dzisiaj w kolejnej odsłonie kącika nie tyle o jakichś nadzwyczajnych przedmiotach, co bardziej o sprzedawcy, który ma w swojej ofercie... wybrakowane Shenmue. Wcześniej miałem napisać o osobie, która woła sobie stanowczo za dużo za przesyłkę (ale do tego chyba stali bywalcy Allegro zdążyli się już przyzwyczaić), jednak zdanie natychmiast zmieniłem po ujrzeniu pewnej oferty użytkownika Karol1122. Więcej konkretów znajdziecie w rozwinięciu.

Jakieś dwa miesiące temu można było kupić za niecałe czterdzieści złotych pierwszą część sagi Yu Suzukiego. Płyty były podpisane przez poprzedniego właściciela czarnym markerem - stąd też niska cena. Najwyraźniej ktoś, kto zdecydował się na zakup gry, postanowił teraz nie tylko odzyskać wyłożone na Shenmue pieniądze, ale również zarobić blisko dwukrotnie na niefortunnym egzemplarzu kultowej pozycji. Oto link do aukcji:


Mogę założyć się, że to właśnie pomazane z wierzchu GD-ROMy są przedmiotem aukcji. Sprzedawca bowiem nie pokazuje na zdjęciach górnej części płyt - jakby bał się, że nikt mu ich nie kupi po ujrzeniu ukrytej wady. Przestrzegam więc każdego przed zakupem. Najpierw najlepiej zażądać lepszych zdjęć gry, aby później się przykro nie przejechać.

4 komentarze:

 1. za taką cenę to raczej i tak nikt nie kupi, ale dobrze wiedzieć ;)
  PS. ciekawy blog, chyba przejrzę jego archiwum :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że Ci się podoba. Jak najbardziej zachęcam do przejrzenia archiwalnych wiadomości, jest tam wiele ciekawych materiałów. Byłoby super, gdybyś częściej odwiedzał mój blog ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podoba ten blog;)
  ciekawe gadżety ITP.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ponieważ właśnie kupiłem Makarona chętnie dowiem się o nim czegoś wiecej dlatego na bank tu będę zaglądał :D

  OdpowiedzUsuń