_

sobota, 30 października 2010

Tahi The Arocean War - Update !

Zapowiedzianej ponad rok temu gry Tahi nigdy nie brałem na poważnie. Raz że autorzy nic jak dotąd konkretnego nie pokazali, a dwa - zapowiedzi mówiące o trybie online dla kilku Graczy i wyciskającej z DC siódme poty grafice 3D brzmiały dla mnie niewiarygodnie. Jednak teraz powoli jej twórcy mnie do siebie przekonują. Przede wszystkim widać, że studio Reticon 'coś robi' w temacie, czego najlepszym przykładem jest ładnie napisana strona internetowa. Znajdziecie ją pod tym adresem. Na niej jak na razie można zobaczyć (i oczywiście ściągnąć) dwie tapety oraz wysłuchać iście monumentalnego, epickiego utworu.


Twórcy zaznaczają, że Tahi The Arocean War zmierza tylko i wyłącznie na Dreamcasta. Prawdopodobnie gra pojawi się gdzieś w 2011 roku. A sądząc po tym, że obecnie nie znamy żadnych konkretnych informacji (same ogólniki) - będzie to trzeci albo czwarty kwartał.

/EDIT/ W nocy z 30. na 31. października polskiego czasu developer ogłosił powstanie bloga (a propos - dzięki Dreamcaster!), na którym na bieżąco można śledzić postępy w produkcji gry. To dzięki niemu świat zobaczył pierwszy, podobno wczesny obrazek z rozgrywki. Tak, jest pełne trzy-de! Spójrzcie sami. 

3 komentarze:

  1. super,ciekawe jak będzie wyglądać i co Dreamcast potrafi na biegu 7 poty ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na blogu developerów znajdziecie screena z gry - http://reticon-et.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. niezbyt wyrazny,ale...

    OdpowiedzUsuń