_

piątek, 29 października 2010

Nietypowa aukcja na eBay'u

Wczoraj na eBay'u pojawiła się bardzo ciekawa z punktu widzenia fana Makarona aukcja. Pewien użytkownik postanowił wystawić na sprzedaż nietypowy zestaw składający się z limitowanej wersji gry DUX (o niskim numerze - 022/500) oraz... nieoficjalnego (czy aby na pewno?) arcade sticka do niej. 


Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów - zbudowany z drewna, przyozdobiony piękną grafiką z okładki w/w shmupa i robiony częściowo z komponentów firmy Sanwa arcade stick robi olbrzymie wrażenie. Tym bardziej, że wykonany jest w pełni profesjonalnie i nie ma mowy o jakiejś tandecie robionej w Chinach. Jest to jeden, jedyny w swoim rodzaju egzemplarz na świecie. I w dodatku podpisany własnoręcznie przez Rene Hellwiga, producenta DUXa, co czyni ów kontroler jeszcze bardziej wyjątkowym. Autor gry zaznaczył również, że jest to jedyny oficjalny arcade stick, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne. Innych nie ma - i nie będzie. Sprzęt waży blisko siedem kilogramów, przez co nie będzie się ślizgał ani uciekał ze stołu podczas zabawy. Oprócz tego ma wbudowaną kartę pamięci VMU.

Szczęka opada? Ba! Każdy prawdziwy fan DeCe dopisał już sobie powyższy kontroler do listy niespełnionych marzeń. Chociaż... Czy aby na pewno niespełnionych? Zawsze można go kupić za jedyne 629 funtów.

PS: Pod tym linkiem możecie zobaczyć więcej zdjęć tego cudeńka.

1 komentarz: